poniedziałek, 15 sierpnia 2011

uczuć się nie wybiera ...

uczuć się nie wybiera ... same się wybierają
faktycznie, nie wybiera się i to jest okropne, że nie można zmienić tego co się czuje...


Przeglądając pewne strony w poszukiwaniu natchnienia na nowy wygląd mojego bloga, znalazłam coś pięknego... sami zobaczcie ;)

(W wielu kulturach z ezoterycznym tłem sowa jest honorowana jako znak pełen szacunku (i czasami lęku). Sowa budzi lęk, ponieważ jest znakiem ciemności i nieznanego. Od prawieków ludzkość bała się ciemności, a sowa jest zawsze kojarzona z nieznanymi ciemnymi wymiarami.

Również nauczano, że sowy są kojarzone ze śmiercią jak i odrodzeniem. Niektóre plemiona rdzennych Amerykanów uważali, że sowy zamieszkują dusze zmarłych. W egipskich hieroglifach sowa symbolizuje śmierć, noc, zimno, bierność. Kiedy umiera jeden twój aspekt, nadchodzi sposobność dla nowego wzrostu w innej dziedzinie twojego życia. To jest prawo uniwersalne. Znak sowy oznacza śmierć i odrodzenie w twoim życiu.

Sowa jest również symbolem starożytnej mądrości zrodzonej z wewnętrznych królestw. Wewnątrz ciemności znajdują się sny, wizje i mistyczne wglądy.
Atena, grecka bogini mądrości była przedstawiana z sową na ramieniu, która objawiała jej wewnętrzne prawdy.
Merlin, stary celtycki mag, który pomagał legendarnemu królowi Arturowi, używal sowy, aby zdobyć wejście do niewidzialnych wymiarów. Sowa widzi w ciemnościach to, czego nie mogą zobaczyć inni. Jeśli taki znak pojawi się tobie, jest ci dany dar widzenia i postrzegania prawdy. Zyskujesz zdolność widzenia jasno tam, gdzie rzeczy mogą wydawać się ciemne. Twoje wglądy będą znane, a transformacja wokół ciebie będzie głęboka)


jest cudowna, chcę taką... będę miała już ja się oto postaram ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wszystkie chamskie i wulgarne komentarze nie są tu mile widziane. Dziękuję za każdy komentarz. Pozdrawiam :)