sobota, 19 maja 2012

Anka na Zeberce.pl

Dawno dawno temu przeglądając mój ulubiony portal a mianowicie Zeberka.pl zauważyłam, że są publikowane artykuły na temat D.I.Y, postanowiłam napisać do Pani Martyny z pytaniem czy jest szansa na dodanie także mojego projektu. Zdziwiłam się tym, że tak szybko otrzymałam odpowiedź, a jeszcze bardziej zaszokowało mnie to, że odpowiedź była pozytywna. Przesłałam mój artykuł i czekałam, aż zostanie on opublikowany. Codziennie po tysiąc razy sprawdzałam czy już czasem go nie ma, aż tu nagle w czwartek pojawił się. Nie myślałam, że dostanę taką niespodziankę przed pójściem do pracy, wiedziałam że ten dzień będzie wyjątkowy. Nie mogłam doczekać się kiedy wrócę z pracy i będę mogła przeczytać opinie na temat mojego projektu. Nie powiem bo obawiałam się tego co może pojawić się pod artykułem, byłam naszykowana na różne niemiłe komentarze, jednak w całej masie pozytywnych komentarzy odnośnie mojej osoby i mojej koszulki zaginęły. Obsypana cudownymi słowami rosłam, tzn moja samoocena podniosła się do maksymalnej wartości . Było mi ( i nadal jest, ponieważ komentarze nadal są dodawane, tak samo jak liczba wyświetleń ) bardzo miło czytać tak miłe komentarze, za wszystkie bardzo bardzo dziękuję.


malutka cząstka tych bardzo miłych komentarzy...na 45 komentarzy tylko tyle pojawiło się negatywnych... według mnie i tak wcale nie są takie złe prawda ? ( śmieje się )Jakby tego było mało przeżyłam kolejny zawał serca ( w pozytywnym znaczeniu akurat w tym przypadku ). Oczywiście dla mojego bloga to także było święto, liczba odwiedzin z minuty na minutę rosła w dniu dodania artykułu na Zeberka.pl  liczba wynosiła 6 420 !!!!! Dacie wiare ;> 
Komentarze także pojawiały się tutaj, powiększyło się też grono moich obserwatorów z 22 na 37.
Bardzo miły prezent i nie ukrywam, że to zasługa pojawienia się mojego artykułu na Zeberka.pl 

Już szykuję kolejny projekt do wysłania, mam nadzieję, że także się pojawi i jego odbiór będzie również pozytywny.
A tak na koniec chciałam ...
bardzo podziękować Pani Martynie za dodanie mojego projektu, i oczywiście Wam, czyli moim kochanym czytelnikom, dziękuję, że jest was coraz więcej i jesteście ze mną.

Całusy przesyła Anka .

2 komentarze:

  1. Wow, gratuluję! :)
    Sama też mam kilka pomysłów, może się w końcu zmobilizuję, wezmę przykład z ciebie i też zgłoszę swój artykuł na ten temat?

    OdpowiedzUsuń
  2. Już nie mogę się doczekać co ty tam wymyślisz ;) Czekamy ;D

    OdpowiedzUsuń

Wszystkie chamskie i wulgarne komentarze nie są tu mile widziane. Dziękuję za każdy komentarz. Pozdrawiam :)