niedziela, 8 lipca 2012

Madam Milaina

Jak już pewnie zauważyliście na moim blogu pojawiły się malutkie zmiany, mianowicie chodzi mi tutaj o nagłówek mojego bloga.
Już od jakiegoś czasu rozmyślałam na temat wyglądu mojego bloga, chciałam coś zmienić ale nie wiedziałam od czego by tu zacząć, aż pewnego dnia znalazłam osobę, która stworzyła dla mnie to cudo czyli ,,rysunkową Ankę,, :D 

Milaina czyli Katarzyna Borkowska -  poznałyśmy się w szkole w której pracuję i zupełnie przez przypadek dowiedziałam się, że też prowadzi bloga. Kasia nie tylko pisze ale także rysuje, jej rysunki są REWELACYJNE, pierwsza myśl jaka przyszła mi do głowy po zobaczeniu ich - też chcę taki rysunek, chcę być taką rysunkową postacią !!! 
I stało się, Kasia zgodziła się, że wykona dla mnie rysunek z moją podobizną . Przesłałam zdjęcie, którym  Milaina miała się inspirować, chwilę później otrzymałam już siebie tylko, że w innym ,,wydaniu,, . 
( długie włosy, czarne oczy, bluzka w stylu galaxy, aparat w ręku i lordsy na nogach - cała ja ) 
;D


Następnie dodałam napis, adres bloga i oczywiście jaskółki iiiii nagłówek gotowy . 

Jakiś czas temu kiedy zaczynałam tworzyć mojego bloga marzyłam o tym, żeby ktoś w przyszłości stworzył dla mnie tego typu rysunek, nie spodziewałam się, że moje marzenie się spełni i, że dzisiaj będę mogła cieszyć się z wyglądu mojego bloga .

A teraz kilka innych prac z bloga  Madam Milaina .

Jeszcze raz bardzo bardzo chciałam podziękować Kasi za taki prezent, dzięki Niej mój blog teraz wygląda o wiele wiele razy lepiej :) 
Dziękuję ; * 


Oczywiście zachęcam do oglądania i  zamawiania rysunków u Kasi, podsyłam Wam link na tumblr gdzie możecie podziwiać także wcześniejsze prace :) 


I co sądzicie o  Madam Milaina ? 

hmm
co tu dożo mówić, dziewczyna ma talent, jest świetna prawda ;D 

5 komentarzy:

 1. szczęściara z ciebie Aniu, że otrzymałaś taki prezent. Blog wygląda cudownie ( oczywiście wcześniej też nie było źle )

  A Kasia - dziewczyno ale ty masz talent !!!! tylko pozazdrościć Jesteś świetna ;D

  Podziwiam Was dziewczyny !!
  Podzrawiam D. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetne rysunki, i bajeczna rysunkowa TY ;D
  zaraz wbijam na tumblr panny Kasi :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Aaaaaaa rewelka

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za wiele miłych słów od Ciebie Aniu i od komentatorów! Mam nadzieje, że wszystkim, a w szczególności Ani, przypadł do gustu rysunek stworzony dla Niej. :) I, że moje dalsze prace będą się równie podobać. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mi się tu teraz bardzo podoba :)
  Dobrze, że nie zapomniałaś o jaskółkach <3

  OdpowiedzUsuń

Wszystkie chamskie i wulgarne komentarze nie są tu mile widziane. Dziękuję za każdy komentarz. Pozdrawiam :)