czwartek, 18 października 2012

Plany ...

Czasami ciężko jest być mi silną osobą...
Są momenty, że mam ochotę rzucić to wszystko i uciec gdzieś na koniec świata ( o ile w ogóle coś takiego istnieje) . Przeżywam ostatnio słabsze chwile, musiało to kiedyś nastąpić. Nie może być przecież wiecznie ,,kolorowo,, . Mogę powiedzieć, że znalazłam się w sytuacji bez wyjścia. Bezsilność jest cholernie trudnym stanem. Czym więcej myślę, tym mniej wiem hmm targają mną skrajne emocje. Nie wiem czy umiem jeszcze funkcjonować z kimkolwiek w symbiozie, może jestem jakimś fatalnym przypadkiem człowieka, a może po prostu jestem z natury samotniczką ? 


Chcę mieć ten dzień już za sobą, tak samo jak piątek, sobotę i niedzielę ...

5 komentarzy:

 1. każdy ma chwile załamania i zwątpienia, ale grunt się wówczas nie poddawać! ;*

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie ma czegoś takiego, jak osoby, ktore są z natury samotnikami! Każdy człowiek jest istotą społeczną i nawet jeśli czasem ucieka gdzieś, gdzie może być sam ze sobą, szybko zaczyna tęsknić za tymi wszystkimi ludźmi w okół, którzy mimo, że czasem potrafią naprawdę zadziałać na nerwy, są najukochańszymi ludźmi na świecie. Jeśli masz ochotę uciec - ucieknij! Powiedz wszystkim, ze musisz zrobić sobię chwilę przerwy i spędź tyle czasu, ile ci potrzeba skupiając się tylko na sobie. Z takiego rozwiązania są same superlatywy, bo nie dość, że masz czas na poukładanie sobie wszystkiego w głowie, to jeszcze widzisz, kto tak naprawdę dużo dla ciebie znaczy, za kim tak naprawdę tęsknisz. Każdy człowiek ma prawo do takiej właśnie przerwy od świata, nie żałuj jej sobie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Weszłam i odrazu polubiłam Twojego bloga! mam pytanie: białe t-shirty kupujesz hurtowo? w jakiej cenie? :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Głowa do góry, musi być gorzej aby było lepiej. Gdyby nie problemy, świat byłby za idealny :D Każdy człowiek ma jakiś cel, jest po coś... chociażby po to by miał sprawić by jedna osoba się uśmiechnęła. W twoim wypadku jest umilanie czasu czytelnikom twojego bloga. Mam nadzieje że zrozumiała to co napisałam. Reasumując, Uśmiech przez życie dalej ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. życie nie jest łatwe, może oglądałaś kiedyś ,,Leona zawodowca" - tam idealnie opisane jest życie w dialogu Matyldy i Leona:
  ,,– Życie zawsze jest takie zasrane, czy tylko jak się jest dzieckiem?
  – Zawsze. "
  Ale im większe życie stawia nam poprzeczki,tym my pokonujemy je stawając się silniejsi...


  a z innej beczki, jestem paola i jakiś czas już obserwuje Twojego bloga, bardzo mi sie podoba,jest takie inne, ale powinnaś częściej pokazywać swoje zdjęcia :)....

  ja dopiero zaczynam blogować i zobaczymy jak będzie...
  pozdrawiam
  art-paola.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Wszystkie chamskie i wulgarne komentarze nie są tu mile widziane. Dziękuję za każdy komentarz. Pozdrawiam :)