czwartek, 24 stycznia 2013

Oczy Anny K...

opis producenta:
Płyn do soczewek kontaktowych B-Lens jest wielofunkcyjnym preparatem gwarantującym optymalną ochronę soczewek kontaktowych i oka. Zawiera formułę NO RUB. Prowitamina B5, którą nasycony jest płyn odżywia, pielęgnuje i nawilża rogówkę podczas noszenia soczewek. Czyści i usuwa osady białkowe, służy do płukania, dezynfekcji i przechowywania. nawilża i ułatwia aplikację soczewek kontaktowych. Zapewnia komfort, nawilżenie i pielęgnację oka przez cały dzień. Doskonale usuwa osady z makijażu. Polecany do oczu wrażliwych. Należy zużyć zawartość butelki w ciągu 2 miesięcy od otwarcia.


Skład: PHMB 0,0001%, Pluronic F 1%, Panthenol 1,5 %.
Pojemność i cena: 100 ml/15 zł, 360 ml/25 zł


Soczewki kontaktowe B-Lens BIO (2 sztuki) biokompatybilne, miesięczne soczewki kontaktowe do dziennego noszenia. Asferyczny kształt, zaokrąglone krawędzie, biokompatybilny materiał. Promień krzywizny: 8.6, średnica 14,2.

Skład: 43% hioxifilcon A, 57 % woda.
Cena: 20 zł


Moja ocena: 5/5
 Piszę tą recenzję z myślą o wszystkich osobach noszących soczewki kontaktowe. Jako, że ja także stosuję soczewki już od dwóch lat. Muszę przyznać, że zdecydowałam się na soczewki B-lens z Rossmanna z dwóch powodów:  - obejrzałam na kanale youtube kilka filmików, które mnie zachęciły do ich kupna, - niska cena, która jest zaletą zarówno soczewek jak i płynu B-lens. Jeśli ktoś używa stale soczewek, wie jaki musi ponieść miesięczny koszt, w zależności od rodzaju soczewek. Rossmann oferuje dobre holenderskie soczewki i płyn dorównujące jakością do tych droższych. Więc po co przepłacać. Niektórzy mówią, że im tańsze soczewki tym mniej tlenu przepuszczają, może to i prawda. Jednak jest na to rada. Ja zawsze stosuję nawilżające krople, które wkraplam do soczewek zanim założę na oczy. Soczewki i płyn B-lens warto wypróbować, zwłaszcza jeśli np. chwilowo nie stać nas na droższe - jak tak zrobiłam i nie żałuję.
Do kupienia wyłącznie w drogeriach Rossmann.Testowałam też soczewki kontaktowe firmy  ColourVue : Big Eyes Pretty Hazel


 Big Eyes Dolly Black
Big Eyes Sexy BrownBig Eyes Cool Blue (15mm) 

1 komentarz:

  1. fajne te soczewki :) może się skusze na jakieś :)

    OdpowiedzUsuń

Wszystkie chamskie i wulgarne komentarze nie są tu mile widziane. Dziękuję za każdy komentarz. Pozdrawiam :)