niedziela, 29 czerwca 2014

3/4 BingoSpa recenzja - Jedwabne serum do mycia włosów

Jedwabne serum do mycia włosów BingoSpa
Informacje o produkcie:

Odbudowujące i uelastyczniające serum BingoSpa do mycia włosów.

Proteina jedwabiu posiada znaczne pokrewieństwo do protein występujących w skórze i włosach. Dzięki temu rozpuszczalne białko jedwabiu może tworzyć na powierzchni włosów film ochronny, który wygładza ich powierzchnię. Nadaje to włosom przyjemny chwyt, poprawia ich czesalność. 

Proteiny jedwabiu posiadają ładunek elektrostatyczny przeciwny do ładunku włosów, dzięki czemu preparat posiadający w swoim składzie proteiny jedwabiu silnie przywierają do ich powierzchni.


Bogate w proteiny jedwabiu serum BingoSpa  zwiększa zatrzymywanie wilgoci na powierzchni włosów poprawiając ich podatność na układanie, zapobiega ich elektryzowaniu, nadaje włosom elastyczność, miękkość oraz jedwabisty połysk. 


Sposób użycia: nałożyć na wilgotne włosy, masować, dokładnie spłukać, ewentualnie  zastosować odżywkę.

 Można kupić TUTAJMoja opinia:
Opakowanie, w którym znajduje się produkt to plastikowa butelka z metalową zakrętką.
Bardzo podoba mi się ta buteleczka, jednak okazało się, że jest niepraktyczna. Niestety możemy mieć małe problemy z dozowaniem szamponu, spory otwór nie ułatwia nam zadania. Jeżeli chodzi o zapach produktu, jest bardzo przyjemny, delikatny. Konsystencja produktu jest nie za gęsta i nie za rzadka, w sam raz bo nie z pływa z włosów i nie rozlewa się po całym ciele. Troszeczkę przypomina mi budyń truskawkowy :D
Serum świetnie myje włosy i skórę głowy, bez problemu radzi sobie z usuwaniem olei, nie obciąża włosów, pozostawia je lekkie, elastycznie i miękkie.
Kosmetyk jest wydajny, niewielka porcja wystarcza do dokładnego umycia.
Polecałabym jednak stosować serum z rozwagą. Działa silnie jak szampon oczyszczający, dlatego najlepiej korzystać z niego 1-2 razy w tygodniu.                 

1 komentarz:

  1. rzeczywiście dozowanie może być bardzo trudne z tak szeroką szyjką, ja pewnie bym połowe wylała przez przypadek :D

    OdpowiedzUsuń

Wszystkie chamskie i wulgarne komentarze nie są tu mile widziane. Dziękuję za każdy komentarz. Pozdrawiam :)