niedziela, 11 września 2016

Chcę pisać o tych dobrych ale też o tych smutnych momentach mojego życia... dlatego stworzyłam ten pamiętnik - journal diy [anna koper]Cześć!

Dawno mnie tutaj nie było, niestety ostatni tydzień nie był zbyt dobry dla mnie...
Nawet to, że miałam urodziny nie poprawiło mi humoru...

Bardzo dużo razy chciałam tutaj wyrzucić z siebie to co mnie boli, wykrzyczeć to wszystko żeby było mi lepiej. Myślałam, że jeżeli podzielę się z Wami moimi problemami będzie mi lepiej... Blog jest bardzo dużą częścią mojego życia jednak stwierdziłam, że nie powinnam przekraczać pewnej granicy i jednak zostawić większą część mojego życia tylko dla siebie. 
Uwielbiam pisać o tym co czuję, dlatego też postanowiłam, że zacznę pisać pamiętnik. Marzyłam o maszynie do pisania, przez kilka dni szukałam nawet czegoś fajnego na allegro jednak okazało się, że wymarzona maszyna do pisania jest bliżej niż myślałam. 
Milion myśli do zapisania - mam, wymarzona maszyna do pisania też jest, brakuje tylko hmmm pamiętnika.


W dzisiejszym poście będziecie mogli zobaczyć jak wykonałam swój pamiętnik. 
Nie jest to nic specjalnego, jednak pomyślałam, że opublikuję ten filmik, może zainspiruje nim kogoś...


Miłego oglądania!

xoxo6 komentarzy:

  1. O maaaaamo, ja pamietam wszystkie swoje pamietniki. Spisywalam cale dziecinstwo i okres nastoletni ;p :) pozdrawiam i zapraszam ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. piękny ten pamiętnik. Taki prosty a bardzo urokliwy :) Kiedyś też często przelewałam na papier swoje uczucia. To jest na prawdę pomocne i pouczające. Często dzięki temu znajdywałam rozwiązanie swoich problemów. Mam nadzieję, ze będzie tak też i u Ciebie :)

    http://wazkowa.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Wszystkie chamskie i wulgarne komentarze nie są tu mile widziane. Dziękuję za każdy komentarz. Pozdrawiam :)