wtorek, 25 kwietnia 2017

#2 DROGERIA ESTRELLA Recenzja Sally Hansen Insta-Dri Błyskawiczny wysuszacz lakieru #testowaniezdrogeriąestrella
Cześć!
Dziś mam dla Was post , w którym skupimy się na tematyce "beauty" - znowu ;)
Tym razem zapraszam Was na recenzję  Sally Hansen Insta-Dri Błyskawiczny wysuszacz lakieru!
Produkt,o którym dzisiaj porozmawiamy dostępny jest w super cenie na  DROGERIA ESTRELLA


OPIS
 Zaawansowana formuła z aktywnym kompleksem polimerowym błyskawicznie wysusza lakier i przedłuża jego trwałość aż do 10 dni, nadając mu blask. Zawarte w nim filtry UV chronią kolor przed blaknięciem. 


Wszyscy obserwatorzy mojego bloga na pewno zauważyli, że jestem wielką fanką lakierów hybrydowych. W ciągu ostatnich 2 lat miałam możliwość testowania hybryd różnych firm, jedne polubiłam bardziej inne mniej. 
Zadbane dłonie to podstawa, lubię kiedy moja paznokcie są pomalowane i mają idealną długość, czuję się o wiele razy lepiej. Niestety nie zawsze jest to możliwe i wtedy do akcji wkraczają moje ulubione hybrydy oraz produkty przeznaczone do przedłużania płytki paznokcia. 
Hybrydy pokochałam ze względu na to, że nie muszę długo czekać na wyschnięcie lakieru a przy tym nie martwię się o to czy na moich paznokciach nie odciśnie się przypadkowo "piękny wzorek" co w przypadku "normalnych lakierów" często się zdarza.
Dzisiejszy post nie będzie o lakierach hybrydowych, skupimy się na produkcie, który sprawił, że malowanie paznokci normalnymi lakierami na nowo sprawia mi przyjemność.O Sally Hansen Insta-Dri słyszałam już dawno, jednak jego cena w drogeriach stacjonarnych przerażała mnie i niestety nigdy po niego nie sięgnęłam. Zawsze wybierałam te tańsza wysuszacze, czasem były one w postaci kropelek z pipetą a czasami w postaci bezbarwnego lakiery, jednak nigdy nie znalazłam tego idealnego.

Wróćmy może do ceny produktu. Jeżeli dobrze pamiętam kosztuje on ok 25-30zł, natomiast w drogerii internetowej  ESTRELLA kupicie go już za 12,39zł. 


Szczerze? Wysuszacz  Sally Hansen wypadł rewelacyjnie na tle inny, które miałam możliwość używać. Teraz nawet żałuję, że nie sięgnęłam po niego wcześniej.
Produkt świetnie współpracuje z tymi droższymi jak i z tymi tańszymi lakierami. Już po kilku chwilach lakier jest świetnie wysuszony,dzięki czemu nie musimy martwić się o brzydkie odciski na paznokciach, dodatkowo nasz manicure jest odporny na różnego rodzaju odkształcenia mechaniczne a przy tym nadaje piękny lustrzany połysk. 

Jeżeli chodzi o przedłużenie trwałości lakieru jestem także bardzo mile zaskoczona. Lakier zdecydowanie lepiej trzymał się na dłoni, której paznokcie pomalowałam właśnie tym produktem. W ciągu tygodnia pojawiły się na niej minimalne odpryski, które nie były zbyt widoczne, czego niestety nie mogę powiedzieć o paznokciach na drugiej dłoni. 
Podczas stosowania produktu nie zauważyłam, aby wysuszył płytkę moich paznokci. Słyszałam,że takie niepożądane efekty także może on wywołać.
Wydajność produktu też jest ok, w ciągu miesiąca używałam go wiele razy i nie zauważyłam większego zużycia. 
Jestem tylko ciekawa czy po dłuższym czasie produkt nie zacznie gęstnieć, tak jak większość produktów do paznokci, które używałam.
Warto wspomnieć o zapachu, który nie jest jakoś bardzo uciążliwy, można się do niego przyzwyczaić. 
Jestem jak najbardziej na tak, jeżeli chodzi o ten wysuszacz. Dzięki niemu na nowo polubiłam malowanie paznokci normalnymi lakierami. 
A co najważniejsze moje paznokcie trochę odpoczęły od hybryd :)
xoxo2 komentarze:

  1. Nigdy nie miałam produktów tej marki.

    OdpowiedzUsuń
  2. Gdzieś już ten produkt widziałam natomiast sama nie używałam jeszcze.

    OdpowiedzUsuń

Wszystkie chamskie i wulgarne komentarze nie są tu mile widziane. Dziękuję za każdy komentarz. Pozdrawiam :)