czwartek, 20 grudnia 2012

Mała zmiana... przecież to tylko kolor włosów :)


Wiecie..zazwyczaj  gdy piszę do Was notkę nie wiem od czego zacząć. W głowie mam milion rzeczy, o których chcę Wam powiedzieć. Jednak nie jest to łatwe, mam na myśli to by z notki nie powstało ,,masło maślane,, które by Was tylko zniechęciło do dalszych odwiedzin mojego bloga. Jest już strasznie późno ( 00:35) jutro mam dzień wolny od pracy więc mogę troszeczkę dzisiaj dłużej sobie posiedzieć przed laptopem i stworzyć jakiś nowy post. Ostatnie dni były hmm strasznie zapracowane, robiłam sto rzeczy na raz . Malowałam koszulki, szyłam, pisałam pracę, z ostatniego jestem bardzo zadowolona, a mianowicie chodzi mi o szkicowanie, Taaakkk w moim zeszycie jest coraz więcej kreacji, które teraz tylko czekają na ożywienie,  Niestety przez pracę troszeczkę zaniedbuję bloga, nie jestem z tego zadowolona ale możecie mi uwierzyć, że wracając po 8 godzinach pracy człowiek jest ,,ledwo żywy,, . Przez święta obiecuję nadrobić wszystkie zaległości. Mam zaplanowanych 7 postów, zobaczymy jak będzie z ich realizacją. 


Wiecie, że lubię zmiany a tym bardziej zmiany związane z moim wyglądem. Tym razem postanowiłam zmienić kolor włosów ( tak najłatwiej ) . Jestem zadowolona z tej ,,przemiany,, . Wyglądam zupełnie inaczej i to jest najfajniejsze. 

- to cud, że moje włosy są jeszcze na swoim miejscu.jutro pewnie dodam jeszcze wiele innych zdjęć.
chcę śnieg !!!


A teraz uciekam spać bo moje oczy same się już zamykają ( nawet kawa nie pomogła ) 
śpijcie dobrze ; ** 

4 komentarze:

 1. Ojj uważaj , Pallette niszczy wlosy :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za miły komentarz :) Również dodaję do obserwowanych^^
  Haa, ja moje włosy także zamierzam niedługo pomęczyć, a chodzi mi mianowicie o ombre. Mam nadzieję, ze nie będę żałować^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Ładnie ci w tym kolorku <3 Kocham twój blog :-))

  OdpowiedzUsuń
 4. Ładnie ci w tym kolorku <3 Kocham twój blog :-))

  OdpowiedzUsuń

Wszystkie chamskie i wulgarne komentarze nie są tu mile widziane. Dziękuję za każdy komentarz. Pozdrawiam :)