poniedziałek, 25 sierpnia 2014

MÓJ WIELKI SUKCES!!! czyli moja koszulka w półfinale wakacyjnego konkursu w ,,Pytanie na śniadanie,,


I ten moment kiedy wszyscy na mnie patrzą. Ajjjj ;D

Hej bloggers ;D

Wydarzyło się coś SUPER SUPER!!!  Jesteście dla mnie bardzo ważni więc chcę podzielić się z Wami tą cudowną (jak dla mnie) nowiną ;)

Kto oglądał Pytanie na śniadanie wie, że moja koszulka jest w półfinale konkursu na WAKACYJNY T-SHIRT!!!! Taaaakkkk!!! Udało się ;) 
Przepraszam, że nic Wam nie mówiłam o tym, że zgłosiłam się na ten konkurs ale nie chciałam ,,zapeszać,, wolałam poczekać aż będzie już coś wiadomo ;)

Zacznijmy od tego, że do zgłoszenia się na konkurs namówiła mnie moja największa fanka czyli moja mamusia. To dzięki mojej musi jestem teraz taakaaaaa szczęśliwa.
  Przez prawie 2 tygodnie dzień w dzień przypominała mi o konkursie, oczywiście ja nigdy nie miałam czasu aby poświęcić 5minut i wysłać głoszenie na konkurs. Codziennie padało to samo pytanie hmm odpowiedź też :p  Wysłałaś zdjęcia? Nie, przecież jeszcze mam czas hmm zdążę.
 Nie jest ciężko się domyślić, że zgłoszenie na konkurs wysłałam w ostatniej chwili. Szczerze? Sama nie byłam jakoś ,,pozytywnie,, nastawiona, wiedziałam, że będzie masa zgłoszeń i pewnie nikt nawet nie zwróci uwagi na moją koszulkę. No ale ok, wysłałam żeby nie było ;)
Ostatni tydzień był okropny, z dnia na dzień czekanie na wyniki półfinału było coraz gorsze... Wieczorem w piątek dostałam wiadomość od TVP2, że wyniki półfinału będą następnego dnia o 9:20. Wtedy już zaczęłam ,,świrować,,. Nie mogłam zasnąć a w głowie miałam milion myśli na minutę. Hmm co to będzie jak się uda? A jeśli przegram? A jeśli wygram i będę musiała jechać do studia i wystąpić w programie na żywo, ja Anka Koper... Wielka panika, co to będzie co to będzie hahhah ;) 

Bummm!!! i jest sobota, 9:20 a ja czuję się jak przed wynikami egzaminu licencjackiego. W pewnym momencie widzę moje zdjęcie na ekranie! AAAA czy to na serio ja? Serce waliło mi jak nigdy wcześniej! Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że jestem drugą półfinalistką. Myślałam, że na ekranie wyświetlają się zdjęcia wszystkich osób, które zgłosiły się do konkursu.
  Kiedy Paulina Drażba powiedziała ANNA KOPER zaczęłam krzyczeć ze szczęścia, nie da się opisać tego jak cudownie się czułam. Byłam w takim szoku, że nawet nie wiedziałam co projektanci mówią na temat mojej koszulki. Wiedziałam tylko że jestem w półfinale konkursu i to było najważniejsze.
 Cały dzień czekałam, aż na stronie TVP2 pojawią się ,,wycinki,,  z programu i będę mogła obejrzeć to jeszcze raz. 

Teraz po tym wszystkim wiem jedno. Warto wierzyć w siebie i mieć marzenia. Pisanie bloga, udostępnianie jakiej części siebie w internecie bardzo mnie zmieniło. Zaczęłam inaczej na siebie patrzeć zaakceptowałam to jak wyglądam i to jakim człowiekiem jestem.  Nie powiem były momenty, że chciałam to wszystko zostawić. Niektórzy śmiali się ze mnie, z tego co robię ale ja nie poddawałam się i cały czas robiłam to co kocham. Najważniejsze było dla mnie to, że moi rodzice są tak bardzo ze mnie dumni, że wpierają mnie i 
razem ze mną przeżywają każdy mój sukces. 

  Dziś jestem najszczęśliwszym człowiekiem na całym okrągłym  świecie. Teraz nawet jeśli nie dostanę się do finału konkursu i tak jestem z siebie dumna. Moja koszulka była pokazana w telewizji do tego oceniali ją najcudowniejsi projektanci a co najważniejsze ocenili ją bardzo dobrze! ;)Mimo wszystko mam nadzieję, że w sobotę będziecie baaardzo baaardzoooo mocno trzymać za mnie kciuki ;)

Oczywiście zostawiam Wam także link do programu ;)

Miłego oglądania ;)


17 komentarzy:

 1. Gratki! :)
  http://midnightmargaret.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeej, gratuluję! <3 Oczywiście będę mooocno trzymać kciuki! :)

  Pozdrawiam
  kikaa-blog.blogspot.com - kliik! ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulację :) Trzymam kciuki :) !
  Najważniejsze to wierzyć w siebie, bez względu na wszystko !
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję!! Czekamy na wygraną <3
  http://julajulia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję ! Mnie również urzekł ten t-shirt ! Piękny ! Czekam aż będzie w sklepach !

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję !!! Trzymam kciuki :)!

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje, życzę abyś wygrała :)
  obserwuje, zapraszam do mnie - www.pannazwyczajna.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratki :* ...I powodzenia w dalszych etapach :)
  http://sweetyeahday.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratulację !! Życzę powodzenia :D zapraszam do mnie :) http://karolina7-zycie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. BArdzo Bardzo gratuluję i życzę dalszych sukcesów :)
  http://wmymswieciewitam.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Wow! Gratuluję! :)
  mybeautifuleveryday.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja na twoim miejscu chyba bym zemdlała ;)
  Gratuluję sukcesu :]

  OdpowiedzUsuń

Wszystkie chamskie i wulgarne komentarze nie są tu mile widziane. Dziękuję za każdy komentarz. Pozdrawiam :)