poniedziałek, 31 października 2016

EVELINE COSMETICS / POMADKI VELVET MATT/ RECENZJACześć Kochani!

W dzisiejszym poście będziecie mogli przeczytać moją opinię na temat matowych pomadek od Eveline Cosmetics.Najnowsze pomadki Velvet Matt od Eveline mają klasyczne i bardzo eleganckie czarne opakowanie ze złotym wykończeniem. Opakowanie wykonane jest z plastiku dzięki temu są lekkie. Na dole znajduje się naklejka, której kolor jest bardzo zbliżony do koloru pomadki, dodatkowo oczywiście znajduje się na niej numer pomadki.
Pomadki otrzymałam w dwóch różnych odcieniach, które od pierwszego spojrzenia przypadły mi do gustu. Zacznijmy może od koloru nr 501

Kolor idealny na jesienny czas. Moim zdaniem sprawdzi się zarówno na dzień jak i na wieczór.  Sięgam po niego najczęściej ponieważ w takim kolorze na ustach czuję się najlepiej. 
Kolejny odcień to nr 500

Nie będę ukrywać, że w brązowych szminkach czuję się najlepiej. Wszystkie odcienie brązu są zdecydowanie dla mnie. Tak stało się też w tym przypadku, szminka ma piękny delikatny odcień idealny do dziennego makijażu.

Wszystkie kolory szminek mają bardzo dobrą pigmentację. Wystarczy cieniutka warstwa żeby pomadka wyglądała bardzo naturalnie. Spodobało mi się to, że pomadki są bardzo miękkie i przyjemnie maluje się nimi.  Mają piękne matowe wykończenie, niestety po kilku godzinach noszenia zauważyłam, że troszeczkę wysuszyły moje usta, ale jest to typowe dla szminek o takim wykończeniu.
 Najważniejsze jednak jest to, że na ustach nie sprawiają wrażenia suchych, nie marszczą się i nie wchodzą w załamania. Nie lubię tego!
 Zauważyłam też, że ścierają się raczej równomiernie i nie ma problemu ze zmyciem ich z ust. 
Co tu dużo mówić są świetne!
Polecam ;)2 komentarze:

Wszystkie chamskie i wulgarne komentarze nie są tu mile widziane. Dziękuję za każdy komentarz. Pozdrawiam :)